
Zprostředkujeme Vám pronájem panelového bytu po rekonstrukci o dispozici 1+kk s lodžií, sklepní kójí a komorou na patře o výměře 36,3 m2. Nachází se ve městě Hradec Králové v ulici Gebauerova.
Bytová jednotka je umístěna v 12. nadzemním podlaží domu se 2x výtahy. Bytový dům je zateplený s fasádou. Pro Váš automobil naleznete bezplatné parkování u domu.
Naleznete zde veškerou občanskou vybavenost. Nedaleko domu pak naleznete supermarket Albert, dětské hřiště, mateřskou a základní školu, fotbalový areál Bavlna, polikliniku Foerstrova, hospody, restaurace, kavárny a Obří akvárium. Dopravní obslužnost je velmi dobrá — zastávka MHD se nachází 422 m od domu (6 min. chůze), hlavní nádraží a autobusový terminál 1,4 km.
DISPOZICE A VYBAVENÍ:
- vstupní chodba s vestavnou skříní (2,4 m²)
- koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, 2x skříňkami, zrcadlem + WC (3,4 m²)
- kuchyň s kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči (el. varná deska, lednice s mrazákem) a obývacím pokojem (22,6 m²)
- lodžie (5,5 m²)
- komora na patře (1,4 m²)
- sklepní kóje v suterénu (1,0 m²)
Další INFO:
- vytápění a ohřev vody dálkově (horkovod Opatovice nad Labem)
- plastová okna (bez žaluzií)
- podlahy řešeny linem, v koupelně vinyl
- úklid společných prostor zajištěn
- bytová jednotka prošla v roce 2026 rekonstukcí (koupelna, kuchyň)
- volné od: IHNED dle dohody
Cena nájemného: 11.000,- Kč/měsíčně
+ zálohy za služby a energie (2.500,- Kč/měsíčně pro 1x osobu)
+ elektrická energie se přepisuje na nájemce
Vratná kauce: ve výši 2x měsíčních nájmů (22.000,- Kč)
Provize RK: 13.310,- Kč včetně DPH (21%)
Srdečně Vás zveme na prohlídku tohoto útulného bytu se skvělým výhledem.